روش های ارسال

در خجالت کده، به منظور ارائه بهترین خدمات ارسال به مشتریان عزیز، سه روش ارسال متنوع را ارائه می‌دهیم:

1. ارسال با پست پیشتاز:
- روش سریع و موثری برای ارسال سفارشات به مقاصد مختلف درون استانی و برون استانی است. سفارشات به طور معمول در مدت ۳ الی ۵ روز کاری ارسال و تحویل مشتری می‌شوند و امکان پیگیری آن‌ها از طریق شماره پیگیری ارسالی فراهم می‌شود.

2. ارسال با تپسی‌پک:
- در این روش بسته ها در طول بازه های زمانی ۳ ساعته تحویل گرفته می شوند و به دست شما می رسند. با توجه به ارسال مرسوله با خودرو، پس از رسیدن سفیر تا ۵۰ دقیقه فرصت دارید بسته خود را درب ساختمان تحویل نمایید. توجه فرمایید سفیر تپسی پک به درب واحد مراجعه نمی کند. این روش به زودی فعال خواهد شد.

3. ارسال با پیک اکسپرس:
- روش سریع و حرفه‌ای برای ارسال سفارشات فوری به مقصدهای مختلف است. با استفاده از این روش، سفارشات شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مقصد مورد نظر ارسال می‌شوند و امکان پیگیری آن‌ها نیز فراهم می‌شود. در این روش هزینه پیک به صورت پس کرایه و بر عهده مشتری خواهد بود. ارسال پیک اکسپرس در حال حاضر فقط در شهر تهران فعال می باشد. هزینه این روش بر اساس مسافت و سایر عوامل ممکن است متغیر باشد.

با انتخاب روش ارسال مناسب برای سفارش خود، می‌توانید از تجربه خریدی راحت و سریع لذت ببرید. هریک از این روش‌ها با امکانات و مزایای خاص خود، انتخابی مناسب برای شما خواهند بود.